Yhteystiedot

hitsauspasilogo.png

Hitsaus-Pasi Oy

Wärtsilänkatu 88 04440 Järvenpää

0400 961 200

Kyselyt, tarjouspyynnöt ja tilaukset: myynti@hitsaus-pasi.fi

Matti Kolehmainen

Myynti/Tarjouslaskenta

Myyntipäällikkö

puh 044 350 1170

matti.kolehmainen@hitsaus-pasi.fi



Teija Tuomi

Myynti/Toimisto

puh 0400 961 200

teija.tuomi@hitsaus-pasi.fi

Reijo Larjola

Tuotantopäällikkö

puh 0400 845 771

reijo.larjola@hitsaus-pasi.fi

Jouko Salminen

Työnjohto

puh 045 268 9918

jouko.salminen@hitsaus-pasi.fi

Kaarle Tuomi

Hallinto/Osto

Toimitusjohtaja

puh 045 6766743

kaarle.tuomi@hitsaus-pasi.fi

Yhteydenottolomake

Pyydä tarjous tai ota muuten yhteyttä alla olevalla lomakkeella ja olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian.